Skip links

روند انجام سفارش ها چطوریه؟

تیم طراحی سایت کدیزاین خدمات رو هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری انجام میده. البته که بیشتر خدمات ما به صورت غیرحضوری انجام میشه اما در صورتی که نیاز به ملاقات و انجام کار به صورت حضوری داشته باشید هم همیشه در خدمت شما هستیم

شما میتونید نمونه کارهای موجود در سایت رو مشاهده کنید و هر سوالی داشتید از هریک از راه های ارتباطی اشاره شده، با ما تماس بگیرید و سوالتون رو مطرح کنید. مطمئن باشید در کمال صمیمت به سوالات شما پاسخ داده میشه و در صورتی که نیاز به مشاوره داشته باشید هم به صورت رایگان تجربیات مون رو در اختیارتون قرار میدیم.

بعد از اینکه برای ما مشخص شد که شما به چه خدماتی و با چه امکاناتی احتیاج دارید، هزینه انجام کار برآورد میشه و در خصوص نحوه پرداخت این مبلغ، با شما رایزنی میشه تا در نهایت هر دو طرف از میزان و نحوه پرداخت رضایت کامل داشته باشند. در نهایت هم بعد از اتمام کار، پیش نمایش کامل پروژه به رویت شما میرسه و بعد از تسویه کامل، در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

البته در تمامی مراحل اجرای کار، شما در مورد طرح ها و ایده های اجرا شده نظر میدید و تغییرات درخواستی شما هم، حتما در اجرای کار و در نسخه نهایی پروژه تون اعمال میشه تا رضایت کامل برای شما بوجود بیاد.

بنابراین هر زمان سوالی داشتید و یا احساس کردید که به مشاوره در زمینه طراحی سایت و کسب و کار آنلاین نیاز دارید از طریق شماره تماس 09112002371 با ما تماس بگیرید و یا در واتس اپ و تلگرام از طریق شماره 09114899692 با ما در ارتباط باشید.