Skip links

سئو سایت - خدمات سئو - افزایش رتبه سایت

سئو سایت چیست؟

سئو سایت کارهایی است که برای افزایش رتبه سایت در گوگل یا به قول معروف بالا آوردن سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر مثل یاهو، بینگ و … انجام میشود. امروزه با توجه به گسترش کسب و کارها و افزایش سرسام آور شرکت های خدماتی و محصولات موجود در بازار، بسیاری از مردم کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از طریق جستجو در گوگل پیدا می کنند. تحقیقات نشان می دهد 92 درصد کاربران، محصول یا خدمات مورد نظر خود را از نتایج صقحه اول گوگل انتخاب می کنند. برای روشن تر شدن موضوع اجازه دهید مثالی بزنیم.

فرض کنید شما به دنبال طراحی سایت نیازمندی هستید و برای یافتن شرکت مناسب، این عبارت را در گوگل جستجو می کنید. آمارها نشان میدهد که شما به احتمال 92 درصد، سفارش طراحی سایت خود را به یکی از شرکت هایی که در صفحه اول نتایج جستجوی شما در گوگل نشان داده شده است، خواهید سپرد!

همین مثال کافی است تا اهمیت سئو سایت و خدمات سئو برای کسب و کارها مشخص شود. در واقع می توان گفت هر عملی که نتیجه آن افزایش رتبه سایت در گوگل و قرارگیری سایت شما در نتایج اولیه جستجوی کاربران باشد، منجر به بهبود کسب و کار شما و مراجعه کاربران به سایت تان برای استفاده از خدمات و یا خرید محصولات شما خواهد شد.

جایگاه خدمات سئو در طراحی سایت چیست؟

قبلا در مطالبی جداگانه در خصوص اهمیت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل و ضرورت طراحی سایت شرکتی برای شرکت تان را به صورت کامل توضیح دادیم. اما آیا صرفا راه اندازی سایت برای بهبود کسب و کار شما در حوزه آنلاین کافی است؟ آیا می توانید بدون اینکه سایت شما در نتایج اولیه جستجوی کاربران نمایش داده شود، کسب و کار آنلاین خود را موفق ارزیابی کنید؟

فرض کنید با استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاهی یکی از شرکت ها، اقدام به راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات خود کرده اید. اگر کاربران وارد سایت شما نشوند و از خدمات سایت شما استفاده نکنند و یا اجناس شما را مشاهده نکنند (و در نتیجه محصولات شما را خریداری نکنند) آیا می توانید بگویید سایت شما به سوددهی رسیده است؟

بدیهی است که پاسخ تمامی سوالات بالا منفی است. اگر به آمارها نگاهی بیاندازیم روزانه بیش از 40 میلیون جستجو توسط ایرانیان در گوگل انجام می شود. این بدین معناست که اگر بخواهید کاربران را به سمت سایت، فروشگاه یا خدمات آنلاین خود جذب کنید چاره ای جز افزایش رتبه سایت در گوگل و یا به قول معروف بالا آوردن سایت در گوگل ندارید تا به این وسیله کاربران وارد سایت شما شده و از خدمات تان استفاده کنند.

معرفی کاربران از سمت موتورهای جستجو به سایت شما، به معنی جذب مشتری برای خدمات و محصولات شماست. طبیعتا هر چه کاربر بیشتری به سمت سایت شما جذب شود، احتمال استفاده آنها از خدمات و محصولات شما بیشتر خواهد بود و این امر جز با بهبود سئو سایت و استفاده از خدمات سئو حرفه ای امکان پذیر نخواهد بود.

خدمات سئو سایت و افزایش رتبه سایت شامل چه کارهایی است؟

برای اینکه گوگل سایت شما را به جستجو کنندگان معرفی کند و به عبارتی سایت شما را در صفحات اول نتایج جستجوی کاربران نمایش دهد باید بتواند به سایت شما و مطالب تان اعتماد کند. این یعنی سئو سایت شما باید به صورت استاندارد تعریف شود و به صورت حرفه ای تقویت گردد.

تا چند سال قبل بسیاری از افراد با استفاده از روش هایی، سعی در دور زدن الگوریتم های گوگل و افزایش رتبه سایت خود در این موتور جستجو داشتند. اما آن روزها دیگر گذشته است. حالا دیگر الگوریتم های صحت سنجی گوگل آن قدر پیشرفت کرده اند که اجازه چنین کارهایی را نمی دهند. در نتیجه در حال حاضر فقط به صورت اصولی و با استفاده از روش های به اصطلاح سمانتیک می توان در میان نتایج اولیه گوگل قرار گرفت. این امر هم نیازمند آشنایی کامل با روش های رتبه بندی و اعتبار سنجی سایت ها و صفحات آن ها توسط گوگل است.

این روزها برای افزایش رتبه سایت و بهینه سازی سایت، تمام اتکای شما باید بر روی محتوای سایت خودتان باشد. برای اینکه یکی از مطالب شما در رتبه های بالای جستجو قرارگیرد، گوگل باید مطمئن شود که آن مطلب یرای کاربران و جستجو کنندگان مفید بوده اصطلاحا به درد آن ها می خورد. گوگل باید مطمئن شود که آن مطلب اطلاعات خوبی را در اختیار کاربران میگذارد و یا محصولی را که به دنبال آن هستند، به کاربران ارائه میدهد. اما حالا این سوال پیش می آید که گوگل چگونه باید به سایت شما و مطالب و محصولا ت تان اطمینان پیدا کند؟

خدمات سئو سایت - 2

ما چگونه به افزایش رتبه سایت شما کمک می کنیم؟

تیم طراحی سایت و خدمات سئو کدیزاین، طی سه مرحله جداگانه، عملیات افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو را اجرا می کند

مرحله اول بهبود ساختار سایت یا بهینه سازی سایت:

این مرحله، بخش تکنیکال سئو سایت است. در این مرحله ساختار و کدنویسی سایت شما برای شناسایی بهتر توسط موتورهای جستجو، بهینه سازی می شود و مواردی نظیر اسکیماهای html، افزایش سرعت بارگذاری، طراحی واکنشگرا برای گوشی ها، خطاهای w3 و … مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت نیاز، تغییرات لازم در آنها انجام می گیرد.

مرحله دوم تولید محتوا:

این مرحله، مهم ترین بخش عملیات افزایش رتبه سایت در گوگل محسوب می شود و تاثیر زیادی در بالا آوردن سایت در گوگل دارد. در این مرحله تیم خدمات سئو کدیزاین، با شناخت کلمات کلیدی، شناسایی و تحلیل رقبا، افزایش کیفیت محتوا، شبکه سازی لینک های داخلی و … موجب افزایش رتبه سایت در گوگل خواهد شد. علاوه بر این ما به تمام مشتریان خود، رمز و رازهای تولید محتوای با کیفیت و گوگل پسند را آموزش می دهیم تا بهبود رتبه سایت خود را به صورت مستمر و تضمین شده مشاهده کنند.

مرحله سوم بک لینک و لینک سازی:

این مرحله شامل قرار دادن لینک سایت و مطالب شما در سایت های معتبر و پربازدید داخلی است. این امر موجب اعتماد بیشتر گوگل به مطالب و صفحات سایت شما خواهد شد و نتیجه آن نیز، افزایش رتبه سایت در گوگل خواهد بود. در این راستا، لینک سازی و بک لینک گرفتن از شبکه های اجتماعی، فروم های اختصاصی، سایت های پر بازدید و … در دستور کار قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد ما برای بهبود سئو سایت؟

با توجه به تمام نکاتی که در این مطلب اشاره شد، باید این را در نظر داشته باشید که فرآیند سئو و افزایش رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو، یک عملیات زمان بر است که طی مدت زمان حداقل 4 تا 6 ماهه نتایج آن روشن خواهد شد. در نتیجه هر تصمیم و قدم اشتباه در این خصوص، منجر به قیمت از دست دادن فرصت شما برای معرفی خدمات تان به مشتری های بالقوه تمام خواهد شد و هیچ گونه آزمون و خطایی در این مسیر، برای صاحبان سایت ها قابل پذیرش نخواهد بود.

به همین دلیل، باید از خدمات سئو شرکت هایی استفاده نمایید که تجربه بالایی در این زمینه داشته و به تمام روش های افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو آشنا باشند.

تیم خدمات سئو کدیزاین، با تسلط به دانش روز سئو و رصد آنلاین تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو، همواره در تلاش برای استفاده از موثرترین و استاندارد ترین راه های افزایش رتبه سایت ها بوده و در طی سالها همواره مشتری مداری را به عنوان اصل اساسی در ارائه خدمات سئو به مشتریان، سرلوحه خود قرار داده است

مشاوره های رایگان ما در خصوص خدمات سئو و افزایش رتبه سایت را از دست ندهید. کافی است با ما در ارتباط باشید و ما هم در کمال صمیمیت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

در صورتی که نیاز به توضیحاتی بیشتری دارید یا سوالی در این خصوص دارید و یا قصد سفارش داشتید، میتوانید با شماره 09112002371 تماس گرفته و یا از طریق شماره 09114899693 در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید. ما صمیمانه پاسخگوی سوالات و مشاوره های شما خواهیم بود.

نمونه کار طراحی سایت مشاور املاک

Portfolios - 1

اسکریپت املاک کدیزاین

اسکریپت تبلیغاتی-ملک یاب