Skip links

درباره ما

ما یک تیم جوان و متخصص هستیم که از سال ۹۴ کارمون رو در زمینه طراحی وب سایت، برندینگ، طراحی گرافیک، سئو و بهینه سازی سایت شروع کردیم و با امید به اینکه بتونیم سبک و سیاق وب سایت های ایرانی و کسب و کارهای آنلاین رو بهبود ببخشیم به کسب تجربه پرداختیم. در تمامی این سال ها هم، رضایت مشتری ها برامون اولویت اول رو داشته و در همه پروژه ها سعی مون بر این بوده که  با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، رضایت مشتریان عزیز رو فراهم کنیم.

در طی این مدت برخی از پروژه های ما (مثل اسکریپت نیازمندی ها و قالب مشاور املاک) با اقبال بیش از انتظاری مواجه شده که نه تنها باعث رونق کسب و کارمون شده، بلکه باعث شده با مشتری های مختلفی از سرتاسر ایران آشنا باشیم، نیازهاشون رو بدونیم، سلیقه ها رو بسنجیم و تا حد زیادی از کم و کیف کسب و کار آنلاین در نقاط مختلف جغرافیایی اطلاعات و تجربیان بسیار بالایی کسب کنیم. همین موضوع به ما این توانایی رو داده که بتونیم در موضوعات مختلف درآمدزایی آنلاین مثل طراحی سایت نیازمندی ها، طراحی سایت املاک، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و … صاحب نظر باشیم و کسب و کار آنلاین مشتری هامون رو با بالاترین درجه اطمینان رونق ببخشیم و یا راه اندازی کنیم.

از تکنولوژی روز و جدیدترین متدهای طراحی دنیا برای اجرای پروژه ها استقاده میکنیم و به همین دلیل همیشه پیگیر یادگیری روش های نوین طراحی وب هستیم. همیشه از آشنایی با افراد جدید لذت می بریم و خوشحال میشیم که حتی اگر قصدی برای سفارش دادن هم ندارید، برای مشاوره رایگان با ما ارتباط بگیرید.

کدیزاین - لوگوی عمودی