• اسکریپت سایت مشاور املاک - تصویر 1

اسکریپت املاک - قالب سایت املاک - طراحی سایت مشاور املاک

ویژگی ها: درگاه پرداخت آنلاین - 2 پلان ویژه برای کسب درآمد- سیستم جستجوی قدرتمند - پنل مدیریت بسیار کارآمد- قیمت عالی

نمونه سایت های راه اندازی شده با این اسکریپت :

- گروه انبوه سازان آستا www.aastaa.com

برچسب ها: طراحی سایت مشاور املاک - قالب املاک - اسکریپت املاک - قالب آگهی ملک- سایت آماده املاک - اسکریپت مشاور املاک - قالب مشاور املاک- اسکریپت مشاور املاک - اسکریپت درج آگهی املاک

توضیحات اسکریپت مشاور املاک

با استفاده از اینقالب املاک می توانید بهترین و کارآمدترین سایت مشاور املاک (سایت درج آگهی ملک) را با کمترین قیمت برای خود راه اندازی نمایید و با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین تعبیه شده در آن ، از طریق کاربران خود کسب درآمد کنید.
از ویژگی های این اسکریپت املاک میتوان به امکان ثبت آگهی های رایگان و غیر رایگان (ویژه) توسط کاربران سایت اشاره نمود. اسکریپت مشاور املاک حاضر به گونه ای طراحی شده است که تمامی افراد می توانند آگهی های خرید ، فروش ، رهن و ... املاک خود را در آن ثبت نموده و در معرض دید همگان قرار دهند و در صورتی که برای آگهی خود از طرح های ویژه تعبیه شده در اسکریپت املاک استفاده نمایند و مبلغ تعیین شده توسط مدیریت سایت را پرداخت نمایند ، آگهی ملک آن ها در مکان مخصوص املاک ویژه و بالاتر از سایر آگهی ها در سایت نمایش داده خواهد شد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این قالب مشاور املاک و نحوه کسب درآمد از طریق آن ، روی دکمه مشاهده پیش نمایش و جزئیات کلیک نمایید و برای مطلع شدن از نحوه خرید آن، از طریق فرم تماس سایت اقدام نموده و یا با شماره 09114220600 (قاسمی) تماس حاصل نمایید. ضمنا اعلام می شود که هر گونه تغییر دلخواه شما بر روی این سایت آماده مشاور املاک نظیر تغییر رنگ، ظاهر، کارایی و ... قابل انجام بوده و در اسرع وقت برای خریداران محترم ترتیب اثر داده خواهد شد.